Savanorių pr. 166, LT-44149, Kaunas
Telefonas: +370 37 765107
Mobilus: +370 696 68683
El. Paštas:  info@eurotopas.lt

Title Image

Plytelių pjaustymas

s

Meistrai, savo srities profesionalai, turintys virš 10 metų plytelių pjaustymo patirtį, dirbantys su moderniomis itališkomis staklėmis, atlieka įvairius plytelių pjaustymo darbus bei gamina iš plytelių įvairius elementus: pakopines plyteles, grindjuostes, mozaiką ir kt. Kokybe mūsų gaminiai nesiskiria nuo itališkų-ispaniškų analogiškų produktų. Bendradarbiaudami su mūsų įmone, be gaminių kokybės, Jūs įgysite ir daugiau naudos.

Greitis

Trumpas užsakymų įvykdymo laikas. Užsakymai įvykdomi tik per kelias dienas, o gaminių kaina – dvigubai mažesnė nei perkant analogišką produktą iš gamyklos.

Tikslumas

Pjauname gaminius iš kliento pateiktų plytelių. Taip garantuojame identišką pakopų, grindjuosčių ir kitų elementų dydį bei atspalvį su bazinėmis plytelėmis.

Kiekis

Mums nesvarbu, kiek Jūs užsakysite gaminių, mes pagaminsime nors ir vieną! Galima užsisakyti gaminių lygiai tiek, kiek reikia darbams. Tai paprastai neįmanoma užsakant itališkas ar ispaniškas plyteles iš gamyklų, kadangi gamintojai reikalauja užsakyti gaminius pilnomis dėžutėmis.

Atraižos

Gaminius mes gaminame ir iš plytelių atraižų, todėl yra galimybė sunaudoti plytelių perteklių, likusį po plytelių klojimo pagrindiniuose plotuose.

Dydis

Neribojamas gaminių raštas ar matmenys. Gaminame pagal Jūsų norus ir pageidavimus.

Gaminame bet kokio aukščio grindjuostes su viršutinės briaunos užapvalinimu ar be jo, pakopines plyteles su įpjovimais ir užapvalinta priekine briauna, supjauname plyteles bet kokiais kliento norimais dydžiais, supjauname plytelių kraštus 45 laipsnių kampu. Įpjauname norimais raštais akmens masės plyteles, taip imituodami mozaiką.