Maišytuvai industriniam interjerui

2021-05-17


logo
 

Šiai dienai itin populiarėjant loftams, studijos tipo būstams, tampa aktuali kiekviena detalė, todėl norime pristatyti industrinio stiliaus maišytuvus iš Italijos.
 

banner


Šio gamintojo išskirtinumas - sugebėjimas išlaviruoti tarp grubaus stiliaus ir  prabangios estetikos.
 

banner


Visi maišytuvai, įrenginiai ir jų dalys gaminami išskirtinai tik Italijoje,  todėl įmonė yra pelniusi ne vieną nacionalinį apdovanojimą, taip pat gavusi sertifikatus už etišką verslą bei pagarbą aplinkai.
 

banner


Labai platus spalvų, paviršių pasirinkimas, galimos įvairios rankenėlių kombinacijos. Yra galimybė pasirinkti iš viso RAL spalvyno.
 

banner


Galimi keli baldinių konsolių variantai, kurie tikrai taps patalpos puošmena ir nepaliks abejingų !
 

banner


Daugiau informacijos gamintojo puslapyje : https://www.zanettichini.it/en/
 

banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Unique by Feri&Masi

2021-04-19


logo
 

Džiaugiamės galėdami pristatyti dar vieną išskirtinį produktą. Tai - Portugalijos gamintojo Feri&Masi kolekcija Unique. Kolekcija pribloškia savąja švaria estetika bei lengvu minimalistiniu dizainu.
 

banner


Įkvėpta Japonijos minimalistinės architektūros meistrų, ši  išskirtinė kolekcija turi tris skirtingus paviršius,  padedančius išgauti estetišką natūralaus betono vaizdą. 
 

banner


Pritaikoma tiek komercinėms, tiek gyvenamosioms erdvėms, Unique kolekcija siūlo architektams, dizaineriams bei klientams modernią ir ilgaamžišką estetiką. Mažas porėtumas, minimalūs reikalavimai priežiūrai, nesudėtingas įrengimas - visa tai sutalpinta vienoje ypatingai kokybiškoje plytelėje.
 

banner


UNIQUE paviršius

Natūralus ir lygus, bet tuo pačiu apčiuopiamas neapdirbto betono paviršius, išgaunamas specialios gamybinės technologijos būdu. Tai visiškai neglazūruotos akmens masės plytelė, tinkama visiems įmanomiems paviršiams - grindims, sienoms, ypač pritaikoma didelės apkrovos erdvėse.
 

banner


UNIQUE (BE) paviršius

Išskirtinis trijų dimensijų paviršius, išryškinantis kiekvieną betono netobulumą - burbuliukus, duobeles, blizgesį, druskų likučius. Pritaikytas interjero ir eksterjero sienoms.


 

banner


UNIQUE (BE Smart) paviršius

Paviršius, turintis visas savybes, kaip Unique (BE), tačiau kiekvienoje plytelėje yra paruoštos keturios skylės specialiems varžtams ( nerūdijančio plieno arba geležies), kurie gali būti naudojami tvirtinimui arba tik atlikti dekoratyvinę funkciją.
 

banner


Nuoroda į gamintojo puslapį: Unique by Feri&Masi
 

banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Obsidiana - tvarus grožis

2021-02-10


logo
 

Šiandien, pasauliui besistengiant sumažinti vartotojiškumą, itin išpopuliarėjo "Zero waste" ideologija, skatinanti kuo mažesnį išteklių švaistymą ir gamybą iš perdirbtų produktų, taip prisidedant prie švaresnės, tvaresnės aplinkos kūrimo.
 

banner


Džiaugiamės galėdami pristatyti mūsų atstovaujamo kvarco gamintojo Compac naująją kolekciją Obsidiana - pirmą paviršiams skirtą medžiagą, sukurtą, panaudojant beveik 100% perdirbto stiklo. 
 

banner


Medžiaga, sukurta išskirtinai architektams, interjero dizaineriams, dekoratoriams, kurie gali ją panaudoti, kurdami dar tvaresnius, švaresnius ir aplinkai draugiškus namus, virtuves, vonios kambarius. Visų svarbiausia, jog techninės charakteristikos nuo to nė kiek nenukenčia ir išlieka visiškai tokios pačios, kaip ir įprastų gaminių.
 

banner


Dėka visiškai neporėto paviršiaus, nešvarumai negali patekti į šios medžiagos vidų, todėl bakterijų augimas yra visiškai neįmanomas. Dėl šios priežasties kvarciniai stalviršiai itin tinkami ir saugūs sąveikai su maistu.
 

banner


Daugiau informacijos apie galimus dydžius ir spalvas - gamintojo tinklalapyje:

http://us.compac.es/obsidiana/

 

banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Barazza ZERO

2021-02-03


logo
 
PRISTATO NAUJIENAS

ZERO. ESMĖ PAGALIAU YRA APČIUOPIAMA.
 
banner


Nors visas paviršius yra vientisas, tačiau širdis slypi kiek giliau...Zero yra naujausios kartos indukcinė kaitlentė, turinti įmontuotą itin didelio našumo garų surinkėją pačiame centre. Jis pasiekia tokį efektyvumą, jog į aplinką praktiškai nepatenka nei kvapai, nei vandens garai. Plati funkcijų gama išplečia jos funkcionalumo galimybes.
 

banner


Garai ne tik nekyla į viršų, tačiau gaminimo metu yra tiesiogiai ištraukiami. Lengvas naudojimas, tylus veikimas, keičiami anglies filtrai, kurie gali būti plaunami indaplovėje. Zero - ikoniškas minimalus dizainas bei dviguba funkcija - tai diskretiškas ir stilingas pagalbininkas kiekvienoje virtuvėje.
 

banner


Šio produkto gamyboje panaudota naujausios kartos elektronika. Keturios gaminimo zonos, beje, kiekviena iš jų turinti "Boost" funkciją, gali bet kada pavirsti į dvi dideles zonas, kai reikalingas didesnis gaminimo paviršius. Galimybės yra beribės, o valdymo funkcijos paverčia šį gaminį visiškai universaliu.
 

banner


Zero kaitlentės centrinis įdėklas gali būti trijų skirtingų paviršių: juodos stiklo keramikos, nerūdijančio plieno su natūraliu arba sendintu paviršiumi, taigi ji natūraliai įsilies į bendrą virtuvės interjerą - kartu su plautuve, maišytuvais, buitine technika ar kitais elementais.
 

banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Persikraustėme į naujas patalpas

2019-04-30

Gamtos prisilietimas interjere

2019-04-16

Betono plytelės

2018-05-11


logo
 


Džiaugiamės galėdami pristatyti visiškai naują, inovatyvų ir veržlų produktą apdailos medžiagų rinkoje - iš natūralaus betono išlietas plyteles.
 

banner


Betonas šiuo metu išgyvena savo renesansą - interjeruose atgyja iš naujo, įgauna naujas formas, spalvas ir materijas. Mūsų atstovaujamas gamintojas - KAZA Concrete - įkvėpė šiai medžiagai naują gyvybę, panaudodamas ją 3D formų gamybai.
 

banner


Nors formos ir liejamos gamykloje pramoniniu būdu, tačiau galutinis plytelės rezultatas reikalauja itin kruopštaus rankų darbo, tam, kad ji įgautų aptakias formas, norimą spindesį ir estetišką bei prabangų vaizdą.
 

banner

Šiems gaminiams formas sukūrė vieni garsiausių ir žinomiausių tarptautinių menininkų, dizainerių, architektų bei dizaino studijų.

http://www.kaza.com/designers
 
banner

Net ir neturint didelės patirties, Kaza Concrete suteikia galimybę kiekvienam susikurti individualų dizainą pagal turimas vizijas. Gamintojas siūlo visapusišką pagalbą pasirenkant stilistiką, raštus ir spalvas. Bendradarbiavimo metu pagaminamas norimas pavyzdys, pagal kurį vėliau įgyvendinamas visas užsakymas
 
banner

Net ir renkantis iš standartinio katalogo, gamintojas siūlo itin plačią formų bei spalvų gamą. 
 
banner

Medžiagos panaudojimas visiškai neįpareigojantis ir visapusiškas - tinkamas tiek moderniam, ties klasikiniam interjerui, tiek privačioms ar visuomeninėms erdvėms.
 
banner

Daugiau vizualinės medžiagos bei informacijos - gamintojo puslapyje.
banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Išskirtiniai dekorai

2018-01-12


logo
 


Pristatome išskirtines, itin kruopščiai pagamintas dekorines plyteles, kurios pagyvina erdves ir paverčia jas meno kūriniais.
 

banner


Šių plytelių gamyboje sujungiamos kelios modernios technologijos - pjovimas lazeriu, vandens srove, graviravimas ir paviršiaus paveikimas šalčiu - taip išgaunamas maksimaliai efektingas vaizdas.
 

banner


Kartu su šiomis plytelėmis gamintojas pateikia detalias klojimo instrukcijas, tam kad palengvintų darbą ir išspręstų erdvių užpildymo klausimus. Pagal asmeninį poreikį gali būtų išpjaunami norimi formatai.

 

banner
banner
banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Šilčiausi Linkėjimai

2017-12-21

ONIKSO plytelės

2017-12-14


logo
 


Onikso akmuo žinomas ir vertinamas dar nuo antikos laikų. Iki šių dienų tikima, jog šis akmuo apsaugo nuo negatyvumo bei įkvepia stiprybės ir pasitikėjimo savimi.
 

banner


Vienas stipriausių Italijos gamintojų pristato išskirtinę plytelių kolekciją, itin realistiškai atkartojančią natūralaus onikso raštus, gijas ir spalvas.  Itin gilus erdvinis vaizdas, suteikiantis peršviečiamumo įspūdį.
 

banner


Nauja medžiaga, griaunanti įsitikinimus ir žinias, iki šios turėtas apie plyteles. Tinkama tiek baldams, tiek grindų ir sienų apdailai.
 

banner


Akmens jėga, deranti su  lengvu grakštumu, itin dideli formatai, 6mm ir 12mm storis, penkios spalvos ir trys skirtingi paviršiai - tai didelė erdvė medžiagos panaudojimo galimybėms.
 

banner


 

banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Dalelė Venecijos

2017-11-03


logo
 


Šiais metais Italijoje vykusioje Cersaie parodoje buvo pristatyta nauja plytelių kolekcija River, atkartojanti tradicinį Venecijos grindinį.
 

banner


Venecijietiškas grindinys buvo gaminamas ir liejamas tik rankomis, dėliojant marmuro gabalėlius, užliejant juos moliu, maišytu su ožkos pienu. Vėliau, atsiradus elektriniams įrenginiams, ši technika, žinoma, buvo modernizuota.
 

banner


Natūralus rafinuotumas, švelni elegancija bei mikroskopinis kruopštumas - tiks net pačioms sudėtingiausioms ir įnoringiausioms erdvėms.
 

banner


Kolekcija siūlo du skirtingus paviršius, skirtus interjerui, vieną - eksterjerui, tris skirtingus plytelių storius ( 7mm, 9mm bei 20mm) , papildančią dekorinių detalių gamą bei išmatavimus nuo pačio mažiausio (30x30cm) iki pačio didžiausio formato-160x320cm. 
 

banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Sveikinimai Velykų proga

2017-04-14

EUROTOPO Naujienos

2017-02-22


logo
 

W_ALL kolekcija - akmuo, gipsas, medis ir marmuras, betonas...tai žaismas, sujungiantis šias visas skirtingas medžiagas į darnią visumą.
 

banner
banner
banner
banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Sveikiname Jus artėjančių švenčių proga !

2016-12-23

EUROTOPO Naujienos

2016-09-26

CATALANO Naujienos

2016-07-20


logo
 


Vienas didžiausių ir garsiausių Italijos santechnikos gamintojų CATALANO nuolat atnaujina savo asortimentą ne tik dizaino prasme, bet ir naujausiomis technologijomis.
Catalano itin daug dėmesio skiria gamtos tausojimui, naudoja atsinaujinančios energijos šaltinius, taupo gamtos išteklius bei perdirba medžiagas, taip prikeldami jas antram gyvenimui.

 

banner


CATAGLAZE technologija suteikia gaminiams išskirtinį lygumą bei blizgesį. Tai visiškai naujas keramikos glazūravimo metodas, maksimaliai užpildantis menkiausias paviršiaus poras. 1250° laipsnių karštyje glazūra suliejama su keramika, taip nepaliekant net mažiausios terpės bakterijų patekimui.
 

banner


CATAGLAZE privalumai:

 • atsparumas chemikalams ; 
 • lengva priežiūra;
 • maksimali higiena;
 • amžina garantija;
 • pagaminta tausojant gamtą.
banner


NEWFLUSH - naujas minimalistinis dizainas - šonuose nebėra dengiančio kraštelio. Taip ne tik maksimizuojamas estetinis vaizdas, bet ir išvengiama nešvarumų patekimo bei bakterijų kaupimosi.
 

banner


NEWFLUSH privalumai:

 • maksimali švara;
 • sunaudojama mažiau vandens;
 • aukščiausios kokybės keramika;
 • modernus dizainas;
 • estetiškas vaizdas;
 • tausojama gamta.
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

DOLOMITI

2016-06-16


logo
 


Šiaurės rytų Italijoje esančios Dolomitinės Alpės išsiskiria iš kitų giminingų kalnų savo blyškumu. Italai jas vadina “Išbalusiais kalnais”. Šių didingų kalnų įkvėpta ir gimė naujoji kolekcija DOLOMITI. 
 

banner


Tekstūrinis, nelygus paviršius, akmens masė bei keli tarpusavyje derinami išmatavimai (30x60 , 60x60 , 60x120). 
 

banner


Idealiai tinkama visuomeninėse patalpose, kuriant prabangų ir modernų interjerą, tuo pačiu lengvai pritaikoma ir asmeninėse erdvėse.
 

banner


UNESCO saugomų kalnų stiprybė bei grožis kolekcijoje perteikiami per keturis neutralius atspalvius, per platų paviršių pasirinkimą, kelis dydžių variantus ir storį, kuris leidžia plyteles panaudoti ir lauke.
 

banner


DOLOMITI - kolekcija, idealiai tinkama šiuolaikinei architetūtrai.
 

banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

SUPREME marmuras

2016-06-07


logo
 


SUPREME - nestandartinė įvairių tekstūrų, paviršių ir atspalvių, marmuro interpretacijų, kolekcija.
 

banner


Plati dekorinių elementų gama siūlo tiek akmenį, tiek natūralų medį, betoną ar nerūdijantį plieną imituojančius intarpus.
 

banner


Klasikiniai išmatavimai derinami su moderniais formatais, tokiais kaip 60x120 , 30x120 , 60x60.
 

banner
banner


Karščiausia sezono naujiena - nelygus, tekstūrinis, iškilus paviršius anticato, kuris tarytum suteikia šlapią, sendinto bei dėvėto akmens efektą, itin tinkamą klasikiniuose interjeruose.
 

banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

JUODA-BALTA

2016-05-25


logo
 


Juoda / balta - klasikinis neutralių spalvų  derinys, niekuomet neišeinantis iš mados. Šios spalvos puikiai tinka bet kokio stiliaus interjerui: ir klasikiniam, ir moderniam, ir eklektiškam, ir visiškai minimalistiniam.
 

banner
banner


Galima žaisti tiek formatais, tiek raštais, tiek skirtingomis tekstūromis, kiekvieną kartą išgaunant vis naują rezultatą.
 

banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Marmuras CALACATTA

2016-05-11


logo
 


Šiuo metu interjero mados viršūnėse karaliauja marmuro Calacatta raštai.
 

banner


Prabangūs akmens gijų raštai interjere itin dera su natūraliu medžiu.
 

banner


Švelnios spalvos, nesikartojantys raštai, natūralios akmens gyslos lengvai priderinami net ir įnoringiausiame interjere. 
 

banner


Galimi ypatingai blizgūs poliruoti paviršiai, įprastinis matinis bei sendintas - dėvėtas ("anticatto", it.)
 

banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Sveikiname !

2016-03-24

Su Šventėmis !

2015-12-23

Rankų darbo maišytuvai

2015-12-10


logo
 


Nedidelėje Italijos šeimyninėje įmonėje rankomis surenkami bei apdirbami iškirtinės kokybės ir dizaino maišytuvai. Kiekvienas užsakymas gaminamas pagal individualų užsakymą.

banner


Maišytuvų stilius svyruoja nuo moderno iki švelnios klasikos, nuo griežtų iki itin įmantrių formų...
 

banner


Gamintojo pasididžiavimas - kolekcija su brangiaisiais akmenimis, inkrustuotais į maišytuvų rankenėles.
 

banner


Plati metalo išbaigimo gama ( net 15 spalvų ir paviršių variantų), didelis rankenėlių pasirinkimas konkrečiam norimam gaminiui. 
 

banner
banner


Šių metų naujiena - rankšluosčių džiovintuvas, kurio rankenėlės atkartoja pasirinktus maišytuvus ar vonios kambario aksesuarus.
 

banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Architektūrinės plytelės

2015-12-03


logo
 


Nauja ir prabangi plytelių kolekcija, įkvėpta tradicinio ir modernaus meno - ką tik iš Italijos !
 

banner


Blizgūs ir matiniai paviršiai, pastelinės spalvos bei nestandartinės formos leidžia kurti tiek visuomeninius, tiek privačius interjerus.
 

banner


Nestandartiniai ir inovatyvūs sprendimai - drąsiam interjerui.
 

banner
banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Rankų darbo plytelės

2015-11-27


logo
 


Nedidelėje šeimyninėje Italijos plytelių gamykloje gimsta praeities įkvėpti maži šedevrai, leidžiantys sukurti svajonių vonios kambarį...
 

banner


Šiuo metu itin madingo vintažinio stiliaus plytelės tiesiog dvelkia 1940-1960-ųjų retro dvasia.
 

banner


Apgalvota kiekviena detalė, kiekvienas kampas ar išlinkimas, sienos viršus ar apačia - visos plytelės turi papildančiuosius specialiuosius elementus, kurie leis žaisti ir mėgautis kuriant svajonių vonios kambarį.
 

banner


Specialieji elementai gaminami rankomis kiekvienam užsakymui atskirai.
 

banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Stiklo įkvėpti

2015-11-11


logo
 


2015 metų Cersaie parodos naujiena - įkvėpta stiklo.
 

banner


Ryškios spalvos, blizgūs paviršiai, šešėliai ir atspindžiai...
 

banner


Didelė dekoratyvinių elementų gama, bei derančios grindų plytelės.
 

banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

DREAM WALLS

2015-11-04


logo
 

Šių metų CERSAIE parodos naujiena - plytelių dekorai, užimantys visą sienos plotą. 
 

banner


Dekoracija tampa atskiru interjero elementu, taip suteikiant laisvę derinti su įvairiomis apdailos medžiagomis.
 

banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

RETRO kolekcija iš Cersaie 2015

2015-10-28


logo
 


Charakteringos, savito dizaino, retro medžio grindys. Akmens masės gamybos technologija šias plyteles leidžia naudoti tiek privačiuose, tiek visuomeniniuose interjeruose.
 

banner


Didelis raštų ir dek0ro pasirinkimas.
 

banner
banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Medžio plytelės interjere

2015-10-14


logo
 


Serija AMAZON - itin realistiškos plytelės, nesikartojantys raštai, švelnios spalvos ir formatai netgi iki 180 x 20 cm.
 

banner


BARRIQUES - kaimiškas, sendintas medis, margos spalvos, tekstūrinis paviršius, vienoje dėžutėje galimi keli skirtingi formatai (13x80cm bei 20x80cm) ir skirtingų atspalvių plytelės.
 

banner


WOODAYS - prabangi klasika, madingi ir niekada nesenstantys ornamentai.
 

banner
banner


SUBIC - išskirtinai blizgių medžio imitacijos plytelių kolekcija.
 

banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Fila valymo ir priežiūros priemonės

2015-10-07


logo
 


Mūsų salone galite įsigyti vieno didžiausių buitinės chemijos gamintojo Fila Solutions produktus. Gaminių pasirinkimas itin didelis - nuo impregnantų visiems paviršiams iki valiklių kiekvienos rūšies dėmėms. Pristatome kelis produktus:

FILAWET - Šlapio efekto impregnantas natūraliam akmeniui, granitui, marmurui, travertinui bei aglomeratams.

 •  Suteikia šlapią efektą niekuo nepadengtiems paviršiams;
 •  Apsaugo paviršių nuo vandens ir riebalų;
 •  Suteikia tvirtumo, kietumo efektą medžiagai.
banner


FILAZERO SIL - silikono valiklis, tinkamas akmens bei keraminėms plytelėms, keramikai, marmurui, stiklui bei metalui.

 • Greitas veikimas - vos 20 minučių;
 • Nuvalo ne tik šviežias, bet ir įsisenėjusias silikono dėmes;
 • Gelinė konsistencija - puikiai tinka sienoms;
 • Taip pat puikiai išvalo vaško ar lipnios juostos paliktas žymes.
banner


FILA NO PAINT STAR - Graffiti valiklis.

 • Nuvalo užrašus ir piešinius nuo sienų;
 • Puikiai tinka akytiems paviršiams (betonui, mūrui, natūraliam akmeniui);
 • Valo įsigėrusias tepalo dėmes, taip pat pašalina dėmes ir purvą.
banner


FILANO RUST - rūdžių dėmių valiklis, tinkamas marmurui, granitui, natūraliam akmeniui, aglomeratams, akmens bei keraminėms plytelėms, keramikai, klinkeriui bei cementui.

 • Veiksmingas vos per 15 minučių;
 • Idealus paviršiams, jautriems rūgščiai;
 • Gelinė konsistencija - galima tepti ant vertikalių paviršių.
banner


FILANOSPOT - riebalinių dėmių valiklis.

 • Pašalina riebalų, alyvos dėmes iš klinkerio, natūralaus akmens, granito, aglomeratų, skaldyto marmuro, akmenų arba akmeninio trinkelių grindinio bei cemento;
 • Greitas veikimas, patogus naudojimas.
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Cersaie 2015

2015-09-30

Mozaika

2015-09-17


logo
 


Siūlome didelį mozaikos pasirinkimą. Tai – ir natūralaus akmens, ir storo stiklo ar akmens masės mozaika.
 

banner


Šio stiklo gamybos technologija buvo šimtmečius slepiama venecijiečių. Amatininkai Murano stiklo karoliukus pradėjo gaminti ketindami imituoti brangakmenius, tačiau rezultatas buvo toks unikalus ir tuo pačiu taip skyrėsi nuo imituojamų brangakmenių, kad laikui bėgant išsivystė į atskirą meno šaką. Kiekvienas Murano stiklo gabalėlis yra individualiai gaminamas rankomis, todėl jei pirktume daugiau vienodų to paties gamintojo rankdarbių, jie nebus identiški - turės nedidelių spalvos, formos ar dydžio skirtumų. Kad šie nuostabaus grožio stikliukai būtų dar elegantiškesni, amatininkai įlieja sidabro, platinos ar 24 karatų aukso folijos. Šia folija užkloja iš stiklo padarytą pagrindą ir užlieja skaidriu arba spalvotu stiklo sluoksniu. Kai kuriems dirbiniams yra sukuriamas matinis efektas, kuris juos daro dar įdomesnius ir paslaptingesnius. 
 

banner


Mozaika yra viena iš seniausių dailės formų. Bizantijos mene smaltos (specialus stiklas, skirtas mozaikoms) ir akmens (dažnai pusbrangio) mozaikos nebuvo šlifuojamos, tai leido išgauti ypatingą mozaikos gilumą ir spalvų sodrumą. Šiandieninis gamybos procesas nedaug skiriasi nuo senųjų metodų – kiekvienas gabalėlis laužomas specialiomis replėmis ir raštai išgaunami juos dėliojant rankomis, dėl ko kiekvienas paveikslas yra unikalus.
 

banner


Storo stiklo mozaika – neturi aštrių kampų, puikiai tinka tiek privačioms, tiek visuomeninėms patalpoms. Naujausia gamybos technologija leidžia pagamint bet kokį, Jūsų norimą atvaizdą ar piešinį.
 

banner


Glazūruota akmens masės mozaika – ypatingai patvari, tinka ne tik interjerui, bet ir eksterjerui, yra didelis išmatavimų pasirinkimas – ne tik įprastas 2,5cm x 2,5cm , bet ir ypatingai smulkus 1cm x 1cm ar gerokai stambesnis 5cm x 5cm.
 

banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Kai reikia pigiau !

2015-09-09


logo
 


Užsakymams iki 2015.10.31d. vykdome akciją  dviems puikioms kolekcijoms:

Serijos La Maison sieninių plytelių kvadratinio metro kaina tik 17 – eur,
Serijos Casa Mayolica sieninių plytelių kvadratinio metro kaina tik – 17 eur.

Daug dekoruotų plytelių variantų už tą pačią kvadratinio metro kainą!


 

banner


Casa Mayolica – moderni kolekcija su aliuzija į užmiesčio sodybą, įtiks ir išrankiam skoniui – intensyvios, neįprastos spalvos, kuria jausmingą ir kontrastingą aplinką.
 

banner
banner


Kolekcija La Maison – jau spėjusi užkariauti daugumos širdis. Senoji Viktorijos laikų klasika persipina su modernios romantikos detalėmis. Gėlėti raštai, sendinti paviršiai, begalė galimų derinių leis sukurti jaukų vonios kambarį. 
 

banner
banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Kolekcija, atkartojanti plytų fasadus

2015-09-04


logo
 


Pristatome naują kolekciją, skirtą tiek sienoms, tiek grindims. Šis įvairių dydžių plytelių projektas atkartoja miesto sienų vaizdą, leidžia sukurti modernų, su vos juntamomis retro užuominomis, urbanistinį interjerą patalpoje su lengva gaire į didžiuosius miestus, tokius kaip Londonas, Niujorkas bei Bristolis. 
 

banner
banner


Įkvėpta senų, 20 amžiaus pradžios, rankų darbo netobulų plytų, kolekcija  atgimsta iš naujo, ir žavi atkartodama nelygius kraštus, įvairius paviršiaus šešėlius, tuo pačiu pritaikant modernias technologijas ir išgaunant plačią spalvų gamą.
 

banner


Didelis formatų pasirinkimas – ne tik standartinis 6x25, bet ir 34x34, 17x34, 60,5x60,5, 60x60, kas leidžia sukurti stilingą  plytinį interjerą užpildant ne tik sienas, bet ir grindis, ne tik vidaus, bet ir lauko paviršius.
 

banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Akmuo interjere

2015-08-26


logo
 


Pristatome su niekuo nepalyginamų, išskirtinių paviršių kolekciją. Kiekviena plokštė gaminama rankomis, parenkant, sudėliojant ir apdirbant pusiau brangiuosius akmenis. Kvarcas, Tigro akis, Ametistas, Agatas, Jaspis  – kiekvienus namus padarys išskirtiniais.
 

banner


Mūsų patyrusių meistrų ir turimos įrangos dėka, iš šių plokščių galime pagaminti įvairias interjero detales – stalviršius, stalus, sieneles, barus - beveik bet ką, kas gims jūsų fantazijoje. Po gaminiais įmontavus apšvietimą, interjero detalė gali tapti viso namo akcentu, o akmenys atskleis savo tikrąjį grožį, kiekvieną šešėlį ar rašto vingį.
 

banner


Nuo seno žinoma stebuklinga brangakmenių galia. Net akmens amžiuje buvo manoma, kad brangakmeniai ne tik puošia, bet ir apsaugo jų nešiotoją nuo pikto. Kiekviena akmens rūšis turi įvairių gydomųjų, raminančių, teigiamai savijautą ir psichiką veikančių savybių.
 

banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Virtuvinė technika

2015-08-19


logo
 

Savo asortimente pristatome išskirtinį italų gamintoją „Barazza“. Virtuvės buitinė technika, kurią naudoja garsiausi Italijos baldų gamintojai, tokie kaip Ernestomeda, Scavolini, Febal, Varenna, Arrital, Rossana, Comprex - jau Lietuvoje.

banner

Italų gamintojo asortimente galima rasti plautuves, maišytuvus, kaitlentes, gartraukius, orkaites bei įvairius virtuvinius aksesuarus. Šio gamintojo produkcija - matinis, poliruotas, sendintas plienas, kuris tapo labai populiaria medžiaga virtuvėje. 

banner

Kolekcijoje vyrauja vientisas, griežtų formų stilius: kvadratas, ovalas ar apskritimas, kuris atsispindi kiekviename tos serijos objekte, kiekvienoje detalėje, sukuria bendrą virtuvės nuotaiką ir išskirtinį stilių.

banner

Produkcija - išskirtinai pritaikyta profesionalams. Įmontuojama technika, įleidžiamos plautuvės, kaitlentės, paslėpti gartraukiai leidžia sukurti vientiso stiliaus išbaigtą virtuvę
 

banner
banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

EUROTOPO Naujienos

2015-08-13


logo
 

Pavasario Ispanijos keramikos parodoje "Cevisama "2015 auksinį "Alfa" apdovanojimą pelniusios kolekcijos - jau mūsų salone.

banner

Platus dekoruotų plytelių ir spec elementų asortimentas leidžia kurti išskirtines ir nesikartojančias erdves.

banner

Akmens masės pagrindas praplečia panaudojimo galimybes.

banner

Tinka tiek moderniems, tiek klasikiniams interjerams.

banner
--
www.eurotopas.lt | Kontaktai | Facebook
--

Kvarcas

2015-08-06


Plytelių naujienos

2015-07-29