APIE

EUROTOPAS – prekės ženklas, vienijantis naujausias interjero apdailos medžiagas iš Italijos, Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Švedijos ir kitų Europos šalių. Mūsų tikslas – formuoti kliento skonį ir padėti išsirinkti reikiamas medžiagas, kuriant jaukią namų ar biuro aplinką.

Mūsų salone rasite itin gausų plytelių, PVC dangų, natūralaus linoleumo, parketo pasirinkimą, taip pat įrangą vonios kambariui. Tai, ką prieš kelis mėnesius matė tik parodų lankytojai Europoje, dabar jau galima įsigyti mūsų salone. Pirkėjui tereikia užsukti į saloną ir jis iš karto sužinos, kas šiuo metu madinga Europoje ir pasaulyje.

Įmonė atstovauja žinomas firmas, tokias kaip Iris Ceramica, Newker, La Fabbrica, Caesar, Flaviker, Pamesa, Pavigres, Exagres, Cisa, Ricchetti, Tarkett, Amorim, Catalano, Nicolazzi, Fila, Mapei ir kt.

Patyrę specialistai padės Jums išsirinkti apdailos medžiagas komercinėms, gamybinėms ir kitokio pobūdžio patalpoms, privatiems butams ar namams. Jūsų pageidavimu pasirinktas medžiagas suinstaliuos kvalifikuotų darbininkų brigada.