Savanorių pr. 166, LT-44149, Kaunas
Telefonas: +370 37 765107
Mobilus: +370 696 68683
El. Paštas:  info@eurotopas.lt

Title Image

Virtuvės įranga

Kiekvieną dieną gamindami kvarcinius stalviršius, susiduriame su įvairiais iššūkiais. Vienas iš jų – kokybiškos, stilingos, elegantiškos ir prabangios virtuvinės įrangos trūkumas mūsų rinkoje. Dauguma tiekėjų gali pasiūlyti tik masinės gamybos produkciją, kurią yra daug sunkiau pritaikyti individualiame interjere. Todėl atrinkome keletą išskirtinių gamintojų, kurie gamina neabejotinos kokybės produkciją ir ją drąsiai galime pasiūlyti kiekvienam klientui.

Preciziškai lygaus kvarcinio akmens plautuvės Schock, pagamintos Vokietijoje. Šis pasaulyje pripažintas gamintojas yra užpatentavęs specialią technologiją su antibakterine apsauga, kuri sumažina bakterijų augimą net iki 95%. Gamintojas daug dėmesio skiria savo produkcijos estetinei pusei, todėl jo linijoje esantys spalviniai sprendimai nuolat pelno aukščiausio lygio dizaino apdovanojimus. Kartu su gamintoju, plautuves paruošiame taip, jog jas lengvai galima įleisti lygiai su paviršiumi, ar įklijuoti iš apačios taip sukuriant vienalytį, išskirtinį paviršių.

Spalvų gausa, randama asortimente, leidžia išsirinkti vienodos spalvos stalviršį ir plautuvę, arba pageidaujant – sukomplektuoti gražiai kontrastuojančius derinius. Kiekviena plautuvių kolekcija turi specialiai jai priderintą maišytuvą, kuris sukuria išbaigtumo pojūtį.

Taip pat savo asortimente pristatome išskirtinį Italijos gamintoją „Barazza“. Šio gamintojo produkcija – matinis, poliruotas, sendintas plienas, kuris tapo labai populiaria medžiaga virtuvėje. Italų gamintojo asortimente galima rasti plautuves, maišytuvus, kaitlentes, garų ištraukėjus, orkaites.

Kolekcijose vyrauja vientisas, griežtų formų stilius: ovalas ar apskritimas, ar stačios formos atsispindi kiekviename objekte, kiekvienoje detalėje, taip sukuriant bendrą virtuvės nuotaiką. Nepriekaištingą gaminių kokybę ir modernų dizainą jau spėjo įvertinti ir Lietuvos vartotojai.

Platus virtuvės aksesuarų pasirinkimas – įleidžiamos rozetės, nulašėjimo indai, virtuvinis lovelis su individualiai pasirenkamais priedais.

Galerija