Savanorių pr. 166, LT-44149, Kaunas
Telefonas: +370 37 765107
Mobilus: +370 696 68683
El. Paštas:  info@eurotopas.lt

Title Image

Plytelės

Mūsų salone rasite itin gausų plytelių pasirinkimą. Šiai dienai plytelės – tai ne tik grindų danga, tačiau gali tapti ir pagrindiniu interjero akcentu bei namų puošmena. Dėl savo savybių jos puikiai tinka šildomoms grindims, yra ilgaamžiškos ir atsparios aplinkos poveikiui.

Prekiaujame visomis įmanomomis plytelių rūšimis – keraminėmis, akmens masės, klinkerio, terakotos, fasadinėmis, didelių formatų. Galime pasiūlyti plytelių tinkamų visuomeninėms erdvėms, kur reikalingos itin dideles apkrovas atlaikančios medžiagos.

Atstovaujame daug garsių Europos gamintojų, tokių kaip Pamesa Ceramica, La Fabbrica, FMG, Iris Ceramica, Flaviker, Ariana, Ricchetti, Cisa, Rondine, Caesar Ceramiche, Tau Ceramica, Pastorelli, Pavigres, Roca, Diesel Living ir daugelį kitų.

Visada pasiūlysime medžiagas pagal jūsų poreikį – ar tai būtų virtuvė, svetainė, garažas, miegamasis, o galbūt namo fasadas. Parinksime jums priimtiniausią plytelių paviršių – blizgų, šiurkštų arba pusiau poliruotą. 

Kasmet visi gamintojai bent porą kartų per metus išleidžia ilgai brandintas, dizainerių kurtas kolekcijas, o mes stengiamės jas nuolat pristatyti Jums ir žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis, todėl savo salono ekspoziciją atnaujiname keletą kartų per metus.

Galerija