Savanorių pr. 166, LT-44149, Kaunas
Telefonas: +370 37 765107
Mobilus: +370 696 68683
El. Paštas:  info@eurotopas.lt

Title Image

Gaminiai iš kvarco

Kvarcas – vienas iš kiečiausių mineralų randamų gamtoje. Išskirtinio grožio, tvirta ir ilgaamžiška medžiaga užtikrina, kad iš jo pagaminti produktai būtų gerokai pranašesni už natūralaus akmens, granito ar kitokių paviršių gaminius. Dėka mažo poringumo ši medžiaga atitinka aukščiausius sanitarinius reikalavimus. Būdamas kietesnis už granitą ar natūralų akmenį, kvarcas – tinkamiausias pasirinkimas tiems, kas ieško kokybės ir ilgaamžiškumo.

Kvarco plokščių gamybos proceso metu mišinys iš smulkaus (1,5 – 3 mm) kvarco grūdelių, spalvos pigmento ir rišančiųjų medžiagų yra suslegiamas vakuume, o paskui apdirbamas – išpjaunami vienodo dydžio lakštai, kurių paviršius poliruojamas. Po apdirbimo gaunama žaliava iš kurios vėliau gaminame įvairių matmenų ir spalvų virtuvinius stalviršius, vonios baldus, laiptų pakopas, židinių apdailą, palanges, vonių uždangas, individualius stalelius ir t.t. Šios medžiagos panaudojimo galimybės yra beribės.

Šiandien vis daugiau gamintojų rūpinasi tvarumu, gamtos apsauga, todėl dažnai kvarcinių plokščių gamyboje naudojamas ir perdirbtas stiklas.

Dėl savo natūralumo kvarciniai stalviršiai ir apdailos elementai yra puiki alternatyva žmonėms, siekiantiems savo namuose išvengti chemijos ir plastiko.

Lyginant su natūralaus akmens paviršiais, kvarciniai nereikalauja tiek daug priežiūros. Jų nereikia padengti impregnantais, specialiu būdu paruošti naudojimui. Kvarco stalviršio priežiūra itin paprasta – reikalinga tik drėgna šluostė.

Kodėl mes?

Gamintojai, su kuriais bendradarbiaujame, kvarcinių plokščių gamyboje naudoja dervas, atitinkančias ekologinius standartus ir turinčias tai patvirtinančius sertifikatus. Priešingai nei pigesnių alternatyvų, šių dervų gamyboje nėra naudojami naftos produktai. Aukštesnės kokybės derva lemia geresnes kvarco plokštės technines savybes: plokštė tampa kietesnė, laikui bėgant nepraranda tvirtumo ir spalvos.

Mūsų atstovaujamas prekinis ženklas „Compac“ – vienas didžiausių kvarco plokščių gamintojų pasaulyje ir šios technologijos pradininkas. Tiekėjo produkcija pasižymi nepriekaištinga kokybe ir šiuolaikiškais dizaino sprendimais. „Compac“ kolekcijose galima rasti plačią pasirinkimų gamą, kurioje sau tinkamus sprendimus ras tiek architektai, tiek interjero dizaineriai, tiek kiekvienas pats įsirenginėjantis namus. Kvarco gaminiai yra išskirtinio tvirtumo ir atsparumo. Jie pasižymi atsparumu chemikalams, aukštai temperatūrai, dilimui ir įbrėžimams, paprasta priežiūra.

Taip pat atstovaujame ir keletą kitų Europos kvarco plokščių gamintojų, kurių produkciją galėsite apžiūrėti ir išsirinkti mūsų salone.

Ši, viena iš kiečiausių medžiagų gamtoje apdirbama tik su specialiais deimantiniais įrankiais, todėl su kvarco plokštėmis sugeba dirbti tik itin aukštos kvalifikacijos specialistai, nors šiuo metu rinkoje yra nemažai gamintojų, siūlančių panašias ar pigesnes paslaugas. Mūsų meistrai savo kvalifikaciją kėlė geriausių Izraelio, Italijos ir kitų šalių meistrų dirbtuvėse, o visi mūsų dirbiniai yra gaminami pagal tiekėjų patentuotą ir per ilgus darbo metus ištobulintą technologiją.

Matavimus kliento namuose atliekame specialia kompiuterine įranga, kuri leidžia išvengti netikslumų, o paruoštą brėžinį iš karto perkelia į kompiuteriu valdomas pjaustymo stakles.

Dirbame tik su pažangiausiomis technologijomis. Šiuo metu mūsų gamybos cechą papildė naujausias gamintojo Breton pjaustymo staklių modelis. Beje, būtent šio gamintojo įrenginius naudoja kvarco plokščių gamintojai.

atliktų darbų galerija